Poradnia wenerologiczna
Punkt Zdrowia - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zakażenia przenoszone drogą płciową (STI), czyli choroby weneryczne, należą do częstych przypadłości, z którymi boryka się wielu pacjentów. Pomimo dyskomfortu jaki towarzyszy tym schorzeniom, wielu chorych z powodu wstydu bagatelizuje problem i stara się leczyć na własną rękę. Niestety bardzo często okazuje się ono nieskuteczne i wręcz zaostrza problem. Nieprawidłowo leczone choroby weneryczne mogą stać się przyczyną ciężkich powikłań, trwałej utraty zdrowia, a niekiedy stwarzają zagrożenie także dla życia. W przypadku gdy pojawia się problem weneryczny, lekarz wenerolog jest tym specjalistą, do którego powinniśmy udać się jak najszybciej.

Prowadzona przez nas poradnia leczenia chorób przenoszonych drogą płciową (chorób wenerycznych) działa w Gdańsku. Zapewniamy dostęp do fachowego poradnictwa nie tylko mieszkańcom Trójmiasta (Gdańska, Gdyni i Sopotu) ale również pacjentom przyjeżdżającym z innych regionów Polski. Wybierając naszą poradnię, otrzymacie Państwo pomoc specjalisty chorób zakaźnych, który zaleci odpowiednie badania i zaplanuje leczenie. Ponieważ priorytetem naszej działalności jest zdrowie, bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów, zapewniamy nie tylko profesjonalną opiekę medyczną, ale również gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość.

Czym zajmuje się wenerolog

Wenerologia to dział medycyny zajmujący się zakażeniami przenoszonymi przez kontakty seksualne. Specjalista zajmujący się tą dziedziną zapewnia pomoc w zakresie zarówno profilaktyki, jak i leczenia poszczególnych chorób wenerycznych, które mogą być wywoływane przez różne mikroorganizmy, m.in. bakterie, wirusy, pasożyty oraz grzyby.

Do tych najczęściej występujących zaliczyć możemy:

  • choroby weneryczne wywołane przez bakterie: rzeżączka, chlamydioza, mykoplazmoza, kiła
  • choroby weneryczne wywołane przez wirusy: HIV, HAV, HBV, HCV
Objawów chorób przenoszonych drogą płciową w żadnym wypadku nie należy bagatelizować. Świąd, zmiany skórne czy zaczerwienienie okolic intymnych powinny skłaniać chorego do wizyty u lekarza wenerologa. Tak jak każdy inny specjalista podchodzi on do pacjenta z pełnym profesjonalizmem, dlatego nie ma potrzeby by czuć się zawstydzonym i najlepiej jak najszybciej zgłosić się na wizytę.

Zapraszamy do Punktu Zdrowia

Nasza placówka została stworzona po to, aby nieść pomoc pacjentom zmagającym się z chorobami zakaźnymi, z problemami neurologicznymi czy hepatologicznymi. Wśród świadczonych usług, jedną ze specjalności jest też wenerologia. Lekarze specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji, udzielając pomocy przy prowadzeniu skutecznej formy leczenia.

Każdego, kto pragnie skorzystać z profesjonalnej opieki pod okiem najlepszych lekarzy w Trójmieście, zachęcamy do skorzystania z usług świadczonych przez Punkt Zdrowia. Na badania i leczenie zapraszamy pacjentów nie tylko z Gdańska, Gdyni i Sopotu, ale również z innych rejonów Polski.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji z lekarzem wenerologiem, serdecznie zapraszamy do wyboru Punktu Zdrowia. Zapewniamy najwyższą jakość usług medycznych, fachową opiekę oraz perfekcyjnie przygotowane gabinety lekarskie, w których będą mogli Państwo czuć się w pełni bezpiecznie, z zachowaniem 100% dyskrecji. Specjalista postawi diagnozę oraz zaproponuje możliwie najskuteczniejsze, kompleksowe leczenie. Zapraszamy więc do kontaktu z naszą placówką. By umówić się na wizytę w dogodnym dla Państwa, terminie wystarczy zadzwonić. Chcesz umówić wizytę? Nie czekaj i zadzwoń już dziś! Pomagamy każdemu, kto zgłosi się do naszej Poradni – nie tylko mieszkańcom Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot).