Poradnia hepatologiczna
Punkt Zdrowia - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Problemy związane ze schorzeniami w obrębie dróg żółciowych, pęcherzyka żółciowego (potocznie nazywanego woreczkiem żółciowym) czy wątroby, wymagają pomocy lekarza hepatologa. Nasza poradnia hepatologiczna w Gdańsku zapewnia profesjonalną opiekę lekarzy, którzy diagnozują pacjentów i wdrażają odpowiednie leczenie w tym zakresie. Punkt Zdrowia to miejsce oferujące kompleksowe podejście do każdego chorego z zachowaniem najwyższych standardów medycznych. Jeśli wyniki Państwa badań są niepokojące lub występują u Państwa objawy wskazujące na możliwość rozwoju chorób wątroby lub dróg żółciowych, zapraszamy do kontaktu z naszą placówką. Swoje usługi kierujemy do wszystkich, nie tylko  mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu.

W czym pomaga hepatolog?

Hepatolog leczy wszelkiego rodzaju dolegliwości związane z drogami żółciowymi, pęcherzykiem żółciowym oraz wątrobą. Do konsultacji z lekarzem tej specjalności powinny skłaniać takie objawy jak: zażółcenie skóry i białek oczu, ciemna barwa moczu, a ponadto częste biegunki, zaparcia, nawracająca zgaga, nudności i wymioty. Z jego pomocy hepatologa należy skorzystać także wówczas, gdy występują dolegliwości bólowe w obrębie wątroby, czyli w prawym podżebrzu. Jeśli organ ten jest powiększony, może to świadczyć o toczącym się procesie chorobowym i w żadnym wypadku nie należy zwlekać z wizytą. Poza tym, skorzystanie z usług lekarza hepatologa wskazane jest, gdy w rodzinie występują przewlekłe choroby wątroby.

Zespół naszych specjalistów z pewnością skutecznie pomoże Państwu we wszelkiego rodzaju dolegliwościach dotyczących wątroby i dróg żółciowych. Znajdujemy się w Gdańsku, jednak zapraszamy wszystkich, nie tylko mieszkańców Trójmiasta (również Sopotu i Gdyni).

Punkt Zdrowia

Miejsce to stworzono z myślą o pacjentach, którzy pragną uzyskać kompleksową opiekę medyczną. Dzięki wysokiej klasy specjalistom, każdy z Państwa zostanie odpowiednio przebadany i zdiagnozowany, co pozwoli na rozpoczęcie właściwego leczenia. Hepatolog w naszej placówce świadczy najwyższej jakości usługi medyczne, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i ogromne pokłady wiedzy. Dodatkowo oferujemy także pomoc w zakresie leczenia chorób zakaźnych, neurologii, zakażeń w ciąży, oraz PrEP.

Dokładamy wszelkich starań by nasi pracownicy posiadali dostęp do najwyższej jakości sprzętu medycznego i odpowiednio przystosowanych gabinetów lekarskich. Świadcząc pomoc w zakresie oferowanych przez nas usług z hepatologii, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Mieszkasz w Trójmieście? Jesteśmy otwarci dla wszystkich, w tym dla mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu!