Neurolog – diagnostyka, profilaktyka, leczenie

Neurologia to bez wątpienia jeden z bardziej wymagająych działów medycyny. Stawianie trafnej diagnozy i wdrożenie odpowiedniego leczenia w zakresie tej specjalności bardzo często bywa trudne. Zadaniem neurologa jest wszechstronne spojrzenie na problem, z jakim zmaga się pacjent, ponieważ układ nerwowy to swoiste centrum zarządzania organizmem ludzkim. Istotne znaczenie odgrywa tu zarówno zdobyta wiedza, jak i szerokie doświadczenie neurologa. Nie bez znaczenia jest także dostęp do specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych metod, z pomocą których zarówno sama diagnoza, jak i wprowadzone leczenie, mogą mieć sprawniejszy przebieg.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, nasza klinika w Gdańsku pragnie zaoferować profesjonalną pomoc, skierowaną do pacjentów borykających się z problemami natury neurologicznej. Jesteśmy przekonani, iż nasza wiedza, doświadczenie, a także podejście do pacjenta, pozwolą każdemu z Państwa, zyskać pełne zadowolenie i satysfakcję z wyboru naszej placówki. Pozostajemy otwarci nie tylko dla mieszkańców Trójmiasta, w tym Gdyni i Sopotu, ale dla wszystkich, którzy zgłoszą się do naszej Poradni.

Jak możemy Ci pomóc

Neurolog to specjalista, który zajmuje się chorobami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jego zadaniem jest diagnozowanie oraz leczenie schorzeń mózgu, nerwów oraz rdzenia kręgowego. Kiedy zatem należy zgłosić się do lekarza neurologa? Co może sugerować, iż występujące objawy mają podłoże neurologiczne? Należą do nich m.in. szumy uszne, zaburzenia czucia, „mrowienie” w dłoniach i stopach, zaburzenia równowagi czy różnego rodzaju dolegliwości bólowe.

Wybierając opiekę neurologa Punktu Zdrowia można liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa, bólów i zawrotów głowy czy zaburzeń odbioru bodźców, takich jak np. czucie. Poza tym, lekarz o tej specjalizacji zajmuje się także pacjentami cierpiącymi na padaczkę, stwardnienie rozsiane, choroby zwyrodnieniowe układu nerwowego, choroba Alzheimera i Parkinsona. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pacjentów, nie tylko z  z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Punkt Zdrowia – miejsce godne zaufania

Wybierając Punkt Zdrowia, każdy z Państwa może otrzymać najwyższej jakości pomoc w zakresie leczenia chorób neurologicznych. Jesteśmy przekonani, iż to właśnie w Punkcie Zdrowia każdy uzyskać może fachową poradę i wsparcie, które pozwoli dostać się pod opiekę najlepszego specjalisty z zakresu neurologii. Jeśli mieszkają Państwo w Trójmieście, tj. Gdańsku, Gdyni, czy Sopocie lub w okolicach, zapraszamy do skorzystania z usług naszej placówki.

Wieloletnie doświadczenie, ogrom wiedzy, nowoczesny sprzęt, a do tego rekomendowane i bezpieczne metody leczenia, pozwalają nam być jednymi z lepszych specjalistów w dziedzinie leczenia problemów neurologicznych, z którymi zmagają się zarówno dorośli jak i dzieci.

Skontaktuj się z nami

Wierzymy, że jesteśmy w stanie sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Zachęcamy do skontaktowania się z Punktem Zdrowia, gdzie zespół najlepszych specjalistów, odpowie na nurtujące Państwa pytania, zarezerwuje wygodny dla Państwa termin i zaprosi na wizytę u neurologa. Jesteśmy miejscem, które ceni sobie zadowolenie swoich pacjentów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że tylko usatysfakcjonowany pacjent jest w stanie wspomóc nas w dalszym, efektywnym rozwoju. Zapraszamy wszystkich, którzy mają potrzebę zgłosić się do naszej Poradni, nie tylko mieszkańców Trójmiasta: Gdańska, Gdyni i Sopotu, oraz z okolic!